Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zidane vs. Italy

Co říkáte na finále MS 2006 ve fotbale? Stejně tak jako mnoha lidem z vás i mne utekl onen okamžik kdy zidane dostal červenou kartu a bohužel musel opustit hřiště. Zde se dovíte jak vše bylo, spíše jednoduchá animace je spojena s ještě jednodušší hrou. Ovládání:pouze myší

Run Ronaldo Run

Jste v roli Ronalda. Vašim úkolem je zabránit, aby se k balónu dostal Crespo. Sbítejte zlaté kopačky. Zbytku se vyhýbejte. Ovládání: šipky.

Rooney on the Rampage

Zahrejte si na běsnícího Rooneyho. Vašim úkolem je v běhu skolit všechny soupeře. Ovládání: levé tlačítko myši nebo mezerník.

Penalty Shootout

King of Defenders

Virtual Champions League

Tato hra připomíná starý dobrý sensible soccer. Tady si vyzkoušíte rychlý brejk a situaci 3 na 1. V každém kole budete mít celkem 5 pokusů a musíte z nich vstřelit předepsaný počet gólů, samozřejmě v časovém limitu.

Free Kick Challenge

V této hře si můžete zakopat přímé kopy se Stanem Jamesem. Zvolte optimální směr, výš...

Penalty

Shoot em in!

Fifa World Cup

Mistrovství světa ve fotbale... Vyzkoušejte postřeh brankáře střelbou penalt.Ovládání:myší udáváte směr i sílu střelby

Mini Soccer

Word Cup Goal

Super Web Soccer

Nivea soccer

Bend like Beckham

Flash gol

Viva La Volley

Holka a Fotbal

World Cup Headers 2006

Footie Kick

Soccer Shootout

Mistrovství světa se blíží do finále a mnohé zápasy rozhodovaly až penalty. Proč si tedy nevyzkoušet, jak se asi cítí hráči, když si pokládají balón na značku pokutového kopu? Ale nebudete hrát pouze za hráče v poli, nýbrž se budete snažit i jako gólman střelám zabránit. Vyberete si mezi dvěma hráči a jednou fotbalistkou a pustíte se do soupeření.